NIEWIDOCZNE APARATY NAZĘBNE

Poznaj innowacyjną metodę leczenia wad zgryzu za pomocą przezroczystych, wymiennych nakładek dopasowanych do uzębienia.

image

Niewidoczne aparaty nazębne

Przedstawiamy Państwu Invisalign - innowacyjną metodę leczenia wad zgryzu za pomocą przezroczystych, wymiennych nakładek (alignerów) dopasowanych do uzębienia konkretnego pacjenta. W porównaniu z tradycyjnym leczeniem ortodontycznym zapewnia większy komfort użytkowania przy zachowaniu doskonałej efektywności.

image

Precyzyjny plan leczenia

Podczas pierwszej konsultacji dowiesz się jaki aparat Invisalign jest dla Ciebie najlepszy i zobaczysz jak będzie wyglądał Twój uśmiech po zakończonym leczeniu. Dzięki skanerowi 3D i specjalnemu oprogramowaniu przeprowadzimy wirtualną symulację całego procesu leczenia i przedstawimy oczekiwany efekt końcowy.

Błyskawiczne efekty

Każdy aligner wymieniamy co 2 tygodnie, przesuwając zęby milimetr po milimetrze we właściwe miejsca. Nakładki zaczną korygować zgryz od pierwszego dnia założenia, byś nawet już po kilku miesiącach mógł cieszyć się perfekcyjnym uśmiechem!

Dyskrecja i wygoda

Przezroczyste alignery są właściwie niewidoczne, a brak metalowych elementów oraz wykonane na indywidualne zamówienie sprawia, że są naprawdę wygodne w noszeniu. Nikt nie wie, że jesteś w trakcie leczenia.

Komfort użytkowania

Nakładki możesz samodzielnie zdejmować i z powrotem zakładać – nie musisz zmieniać swoich nawyków żywieniowych, a higiena zębów jest tak samo prosta jak przed rozpoczęciem leczenia

Proste i równo ustawione zęby

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzana jest konsultacja z naszym specjalistą ortodontą, który najpierw dokładnie zbada stan uzębienia, a następnie zdiagnozuje jaki problem ortodontyczny występuje. Precyzyjna diagnostyka wiąże się z wykonaniem zdjęć cyfrowych i rentgenowskich oraz pobraniem wycisków zębów lub zeskanowaniem uzębienia w celu wykonania wirtualnych modeli diagnostycznych.

Metoda Invisalign umożliwia leczenie większości wad zgryzu, począwszy od stłoczenia zębów, szpar między zębami, a skończywszy na zgryzie krzyżowym (gdy jeden lub więcej zębów górnych zachodzi na wewnętrzną powierzchnię zębów dolnych).

Ortodonta

Czy mogę skorzystać z Invisalign?

Konsultacja pozwala uzyskać cenne informacje, m.in. dowiesz się, czy masz wadę zgryzu, a jeśli tak, to jakiego rodzaju. Specjalista poinformuje Cię, jak można ją skorygować i czy konieczne będzie niezwłoczne rozpoczęcie leczenia.

Zalety

DenticaCenter kontakt

  • Racibórz ul. Kochanowskiego 3
  • 32 77 00 224
  • Rybnk ul. Dworek 12B
  • 32 44 02 224
  • Wodzisław Śl. ul. 26 marca 94A
  • 32 440 84 94